Hakkımızda

1998 yılında Ankara'da kurulan firmamız; Çocuk oyun grupları, kent bahçe mobilyaları, bank ve çöp kovaları Asilsan Park Tasarım markası altında imalat ve montajını yapmaya başlamıştır.

4500 m²'lik kapalı alanda faaliyet gösteren şirketimiz, çocuk oyun gruplarının tamamını kendi fabrikasında imal edip, satışını yapmaktadır. Çocuk oyun gruplarında kullanılan polietilen plastik malzemeleri rotasyon teknolojisiyle üretmekte ve rakip firmalarında bu yöndeki  taleplerini karşılamaktadır. Üretilen tüm plastik grupların gıda uygunluğu ve sertifikaları mevcuttur.

Ar-ge çalışmaları ile son teknolojiye uygun girişimleri devam etmektedir. Üretimimiz, katologlarımızla sınırlı olmayıp  istek ve taleplere göre özel tasarımlar yapılmaktadır.

Hedefimiz; iç pazarda olduğu gibi dış pazarda da tercih edilen bir marka olmak ve Asilsan Park Tasarımı  tüm dünyaya duyurmaktır.

 

 

Vizyonumuz;

 

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Misyonumuz;

 

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.